Hakkımızda

Hakkımızda

40 yıldır zeytin ile iç içe olan Dirim Ailesi, www.dirim.com.tr adresli
web sitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir. Dirim Ailesi olarakfaaliyet gösterdiği ilk günden bu yana sloganı ile E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Dirim Ailesi genel olarak , Zeytin,Zeytinyağı ve Kurutumuş Meyve ve Sebze kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak, güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz:

Şirketimizin
temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır.

Vizyonumuz:

Kullanıcılara yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

English Version:

About Us

Dirim Family, which has been intertwined with olive for 40 years, continues to provide E-Commerce services through its website www.dirim.com.tr. As Dirim Family, it continues its activities in the E-Commerce sector with the utmost effort and efficiency since its first day of activity.

Dirim Family, in general, offers products in the category of Olive, Olive Oil and Dried Fruits and Vegetables, and aims to expand its existing product portfolio day by day and meet the needs of its customers with secure shopping through the internet. Together with our experience in the sector, we serve our customers and we continue our work with the excitement of the first day.

Our Mission:
The main mission of our company is to provide 100% customer satisfaction and to increase service quality continuously.

Our vision:
To be one of the pioneer and leader companies that can offer high standards to users, create new standards and are sensitive to human and environment.