Hakkımızda

Kip GSM Hakkımızda

Hayatımızın önemli bir parçası olan telefonlara dair aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz bir adrestesiniz. 5 yıldır, adım adım büyüyerek ve hizmet kalitemizi artırarak ilerlediğimiz bu yolda, geniş bir ürün çeşitliliği ile hizmet veriyoruz. Aynı zamanda profesyonel bir ekip ile destek sağlıyor, sorunsuz bir sipariş süreci sağlayıp, isteklerinize özel tasarımlar gerçekleştirebiliyoruz. Bize Instagram üzerinden Kipgsm ve Kipbayi hesaplarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Geniş ürün ve hizmet çeşitliliğimizi de bu şekilde görmüş olacaksınız.

Telefon satışından çeşitli telefon aksesuarlarına, özel tasarım telefon kılıflarından tablolara kadar sayısız ürün alternatifi, burada parmaklarınızın ucunda. Üstelik tüm bunlara, özel tasarım avantajı ile sahip olabilirsiniz. Hem kendiniz için isminize özel bir tasarım yaptırabilir, hem de sevdiklerinize özel günlerinde hediye edebileceğiniz benzersiz ve unutulmaz ürünler tasarlatabilirsiniz. Unutmamalısınız ki, telefon ve telefon aksesuarlarının yanı sıra, burada sizi operatör hizmeti de bekliyor. Turkcell bayisi olarak hizmet veriyor ve operatöre dair isteklerinizde de destek sunuyoruz.

Ekibimizin tecrübesi, profesyonelliği ve dinamik yapısı, hızlı cevap almanızı ve isteklerinize uygun özel ürünlere kavuşabilmenizi sağlıyor. Hayallerinizi süsleyen telefon aksesuarları ya da tablolar için çok uzağa gitmenize gerek yok. Kip GSM ekibi, telefon, aksesuar, tasarım tablo ve benzeri sayısız hizmeti önünüze seriyor. Siz de adınıza özel bir tasarım ile dikkat çekmek istemez misiniz? Telefona dair aradığınız her şeyi bulacağınız bu adreste, kendinizi özel hissedeceksiniz.

<