Menü
Sepetim

+9 Ay Ek Gıda

Dirim Baby +9 Ay Ek Gıda Çorba Paketi
Yeni İlgi Çeken
Dirim Baby +9 Ay Ek Gıda Çorba PaketiDirim Baby ailesi olarak ürünlerimizi bebeklerimizin yaş durumuna göre paketler halinde hazırladık. +9 aylık bebek ek gıda çorba paketimiz 9 aylık ve üzeri tüm bebeklerimiz için tamamen doğal ve katkısız bebek çorbalarını içermektedir.+ 9 AYLIK BEBEK EK GIDA ÇORB..
69,95TL
Vergiler Hariç:69,95TL
Dirim Baby +9 Ay Ek Gıda Paketi
Yeni İlgi Çeken
+9 AY EK GIDA PAKETİMİZ    Annelerin bebeklerini güvenle katkısız, doğal ve şekersiz besleyebilecekleri +6 ay ek gıda paketimiz minik gurmelerimiz için hazırlandı.    PAKET İÇERİSİNDE 1 Paket Bebe Bisküvisi1 Paket Bebe Muhallebisi1 Paket Siyez Bulgurlu Gr..
69,95TL
Vergiler Hariç:69,95TL
Dirim Baby 3 lü  Muhallebi Seti 1 - (Pancarlı Havuçlu - Elmalı - Bal kabağı ve Hindistan Cevizli)
Yeni İlgi Çeken
Dirim Baby 3 lü Muhallebi Seti 1 - (Pancarlı Havuçlu - Elmalı - Bal kabağı ve Hindistan Cevizli)Bebekleriniz için muhteşem bir üçlü muhallebi paketiyle karşınızdayız.(Pancarlı Havuçlu - Elmalı - Bal kabağı ve Hindistan Cevizli) (3x150 gr)Bebeklerin ilk ek gıdaya geçtiğinde kullanabileceği doğal..
39,95TL
Vergiler Hariç:39,95TL
Dirim Baby 3 lü  Muhallebi Seti 2 - (Bebe Pudingi - Bal Kabaklı Bebe Muhallebisi - Elmalı)
Yeni İlgi Çeken
Dirim Baby 3 lü Muhallebi Seti 2 - (Bebe Pudingi - Bal Kabaklı Bebe Muhallebisi - Elmalı)Bebekleriniz için muhteşem bir üçlü muhallebi paketiyle karşınızdayız.(Bebe Pudingi - Bal Kabaklı Bebe Muhallebisi - Elmalı) (3x150 gr)Bebeklerin ilk ek gıdaya geçtiğinde kullanabileceği doğal, katkısız ve ..
39,95TL
Vergiler Hariç:39,95TL
Dirim Baby 6 lı Muhallebi Seti (Aromalı Değil Gerçek Meyveli)
Yeni İlgi Çeken
Dirim Baby 6 lı Muhallebi Seti (Aromalı Değil Gerçek Meyveli)Bebekleriniz için muhteşem bir muhallebi setiyle karşınızdayız.(6 x150 gr)1) Bebe Pudingi2) Bal Kabaklı Bebe Muhallebisi3) Bebe Muhallebisi4) Pancarlı Havuçlu5) Elmalı6) Bal kabağı ve Hindistan Cevizli)Bebeklerin ilk ek gıdaya geçtiğinde k..
69,95TL
Vergiler Hariç:69,95TL
Dirim Baby Az Tuzlu Doğal Sele Zeytini - 1000 gr
Yeni İlgi Çeken
Dirim Baby Az Tuzlu Doğal Sele Zeytini - 1000 grÜrünümüz Marmara Bölgesi Gemlik yöresi zeytinlerinden toplanmış, tamamen doğal, sadece az tuzla pişirilmiş sele zeytinidir.Az tuzlu olması sebebiyle bebek ve tansiyon hastaları için uygundur.Tuzu daha da azaltmak isteyenler kahvatıdan evvel size h..
39,90TL
Vergiler Hariç:39,90TL
Dirim Baby Bal Kabaklı Hindistan Cevizli Bebe Muhallebisi
Yeni İlgi Çeken
Dirim Baby Bal Kabaklı Hindistan Cevizli Bebe MuhallebisiDirim Baby olarak bebeklerimizin ve bilinçli ebeveynlerin yine vazgeçilmezleri arasında yerini alacak olan bir muhallebi ürettik. Aromalı değil tamamen gerçek hindistancevizi ve bal kabağı kullanarak üretilen bu yeni ürünümüz artık Dirim Baby ..
13,45TL
Vergiler Hariç:13,45TL
Dirim Baby Bebek İrmiği (400 gr) Dirim Baby Bebek İrmiği (400 gr)
Yeni İlgi Çeken
Dirim Baby Bebek İrmiği - 400 grİrmiğin Vücudumuza Faydalarıİrmik, beyaz ekmeğe ya da beyaz pirince göre besleyici değeri daha yüksek bir karbonhidrattır. Ve unutmayın küçük gurmelerin bedenleri enerji için karbonhidrata ihtiyaç duyar. Hepimizin ama en çok da bebek ve çocukların kaliteli karbonhidra..
13,95TL
Vergiler Hariç:13,95TL
Dirim Baby Bebek Tarhanası
Yeni İlgi Çeken
Dirim Baby Bebek TarhanasıEski zamanlarda daha çok dar gelirli hanelerinin tükettiği, adını “Dar Hane” çorbasından alan enfes tarhanalarımız artık tüm minik gurmelerimiz için satıştadır.Anadolu’muzun bize sunduğu sınırsız nimetlerden olan, eski şifa dolu sofraların vazgeçilmezi, baştacı, mis gibi be..
13,95TL
Vergiler Hariç:13,95TL
Dirim Baby Beluga Mercimekli Bebek Çorbası
Yeni İlgi Çeken
Dirim Baby Beluga Mercimekli Bebek Çorbasıİçindekiler:Kırmızı mercimek, Sarı mercimek, Beluga mercimek, soğanNet: 150 grPorsiyon: 4-6 KaseBebek çorbası olarak çocuklarınıza yedirebileceğiniz en güzel ek gıda menü örneklerinden biri Dirim Baby üç mercimekli bebek çorbası dır. Bebek ek gıda gereksinim..
13,95TL
Vergiler Hariç:13,95TL
Dirim Baby Brokolili Pirinç Çorbası +6/24 Ay
Yeni İlgi Çeken
Dirim Baby Brokolili Pirinç Çorbası +6 Ay – Bebekler için ek gıdaVitamin deposu brokoli ve pirinci harmanladık, bebekler için ek gıda ürünü olan brokolili pirinç çorbasını tasarladık. Bebeklerinize güvenle yedirebilirsiniz.İçindekiler:Pirinç, Brokoli Kurusu, Soğan KurusuNet: 150 grPorsiyon: 4-6 Kase..
13,95TL
Vergiler Hariç:13,95TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 46 (4 Sayfa)
Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Profesyonel Yazılım Sistemleri İle Hazırlanmıştır.